Saatuse poolt hüljatud
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saatuse poolt hüljatud

...
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Uudised
Siia tulevad uudised kui neid on.
Otsi
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Only you can fix me(Lightsi ja Tomi era)
Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Icon_minitimeby Valerie Poxleitner Püh Juul 08, 2012 9:12 am

» Kurbus:(...
Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Icon_minitimeby Lucy Felyna Gree Reede Märts 02, 2012 12:24 pm

» uurime lähemalt!
Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Icon_minitimeby Lucy Felyna Gree Reede Märts 02, 2012 12:15 pm

» Lucy Felyna Gree
Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Icon_minitimeby Lucy Felyna Gree Reede Märts 02, 2012 11:45 am

» Võimete tutvustus
Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Icon_minitimeby Lucy Felyna Gree Reede Märts 02, 2012 11:35 am

» ChatChatChat!
Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Icon_minitimeby Elena Venom Püh Veeb 12, 2012 6:23 pm

» Photoshop art
Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Icon_minitimeby Elena Venom Laup Veeb 11, 2012 12:54 pm

» Kaissu sooja! :)
Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Icon_minitimeby Ben Bruce Reede Veeb 10, 2012 3:59 pm

» Alasti ujumas!
Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Icon_minitimeby Ben Bruce Reede Jan 06, 2012 4:15 pm

» Valget tuba uurimas
Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Icon_minitimeby Robert Morgan Weiss Reede Jan 06, 2012 11:27 am

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(24) oli siin foorumil Teis Aug 01, 2017 12:12 pm
Most active topic starters
Isis Nigra Nox
Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_lcapKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Voting_barKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_rcap 
Elena Venom
Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_lcapKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Voting_barKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_rcap 
Ben Bruce
Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_lcapKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Voting_barKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_rcap 
Hope E. Maddison
Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_lcapKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Voting_barKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_rcap 
Damien Alex Grand
Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_lcapKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Voting_barKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_rcap 
Brannon Sowards
Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_lcapKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Voting_barKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_rcap 
Christina Sandra Ingle
Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_lcapKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Voting_barKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_rcap 
Margaret Jesenia Heining
Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_lcapKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Voting_barKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_rcap 
Melody Christine Lewis
Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_lcapKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Voting_barKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_rcap 
Weva Luciano
Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_lcapKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Voting_barKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_rcap 
Most active topics
ChatChatChat!
Mats ja maa-ühendus
Mõtisklemas...
-evil laugh- I like this room... :)
Nice Cat
Uus magamis ase? - Ben'i ja Elena erateema
Kaissu sooja! :)
Where am I? Where is he? - Brannon'i ja Sandra erateema
Nämmnämmm
Meie beebid tulevad!
Most Viewed Topics
ChatChatChat!
Mats ja maa-ühendus
Nice Cat
Võimete tutvustus
Mõtisklemas...
-evil laugh- I like this room... :)
Uus magamis ase? - Ben'i ja Elena erateema
Only you can fix me(Lightsi ja Tomi era)
Where am I? Where is he? - Brannon'i ja Sandra erateema
Nämmnämmm
Top posters
Ben Bruce
Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_lcapKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Voting_barKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_rcap 
Elena Venom
Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_lcapKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Voting_barKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_rcap 
Hope E. Maddison
Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_lcapKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Voting_barKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_rcap 
Damien Alex Grand
Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_lcapKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Voting_barKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_rcap 
Isis Nigra Nox
Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_lcapKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Voting_barKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_rcap 
Xander Lee
Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_lcapKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Voting_barKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_rcap 
Christina Sandra Ingle
Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_lcapKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Voting_barKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_rcap 
Valerie Poxleitner
Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_lcapKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Voting_barKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_rcap 
Weva Luciano
Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_lcapKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Voting_barKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_rcap 
Brannon Sowards
Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_lcapKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Voting_barKeelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user
Top posting users this week
No user

 

 Keelatud? Ei lähe läbi.

Go down 
+2
Damien Alex Grand
Weva Luciano
6 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
AutorTeade
Weva Luciano

Weva Luciano


Female Postituste arv : 144
Liitumis kuupäev : 08/10/2011

Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud? Ei lähe läbi.   Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Icon_minitimePüh Okt 09, 2011 4:29 pm

Mehe lause peale Sahara vaid naeratas, ning küsis siis. "Ja nüüd unustasid, sa ära mind pinnida, nende plaanide kohapealt."

OT: Very Happy
Tagasi üles Go down
Damien Alex Grand

Damien Alex Grand


Male Postituste arv : 388
Liitumis kuupäev : 08/10/2011

Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud? Ei lähe läbi.   Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Icon_minitimePüh Okt 09, 2011 4:33 pm

Damien surus äkilise liigutusega Weva vastu seina ja tegi uue katse tüdrukut lummata. ,,Palun, räägi siis mulle oma plaanidest," lausus ta mesimagusal häälel ning vaatas Wevale sügavalt silma.
Tagasi üles Go down
Weva Luciano

Weva Luciano


Female Postituste arv : 144
Liitumis kuupäev : 08/10/2011

Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud? Ei lähe läbi.   Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Icon_minitimePüh Okt 09, 2011 4:36 pm

"See ei mõju mulle." lausus Weva tundes mehe katset teda lummata. Nüüd oli ta seda katset ka märganud, kuna see tuli niivõrd järsku, kuid suuremat mõju see talle ei avastanud. "Ma pakun välja, et saa võiks selle ära arvata." lausus ta siis kelmikalt naeratades.
Tagasi üles Go down
Damien Alex Grand

Damien Alex Grand


Male Postituste arv : 388
Liitumis kuupäev : 08/10/2011

Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud? Ei lähe läbi.   Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Icon_minitimePüh Okt 09, 2011 4:40 pm

Damien muigas. ,,Ma olen kindel, et sa üritad mind voodisse meelitada," lausus mees.
Tagasi üles Go down
Weva Luciano

Weva Luciano


Female Postituste arv : 144
Liitumis kuupäev : 08/10/2011

Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud? Ei lähe läbi.   Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Icon_minitimePüh Okt 09, 2011 4:42 pm

Weva tegi jälle kerge grimassi. "Ära arvasid." lausus ta siis, naeratades.
Tagasi üles Go down
Damien Alex Grand

Damien Alex Grand


Male Postituste arv : 388
Liitumis kuupäev : 08/10/2011

Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud? Ei lähe läbi.   Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Icon_minitimePüh Okt 09, 2011 4:43 pm

Damien silmitses kavalalt Wevat. ,,Aga kui see läbi ei lähe?" küsis mees.
Tagasi üles Go down
Weva Luciano

Weva Luciano


Female Postituste arv : 144
Liitumis kuupäev : 08/10/2011

Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud? Ei lähe läbi.   Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Icon_minitimePüh Okt 09, 2011 4:45 pm

"Siis, mul ei vea täna." arvas Weva seepeale, pead kallutades. "Aga mulle meeldib rohkem, kui mul veab." mõtles ta siis valjult.
Tagasi üles Go down
Damien Alex Grand

Damien Alex Grand


Male Postituste arv : 388
Liitumis kuupäev : 08/10/2011

Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud? Ei lähe läbi.   Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Icon_minitimePüh Okt 09, 2011 4:49 pm

,,Ma ei ole kerge saak," lausus Damien. ,,Ma annan end ainult sellele, kes seda tõeliselt väärib."
Tagasi üles Go down
Weva Luciano

Weva Luciano


Female Postituste arv : 144
Liitumis kuupäev : 08/10/2011

Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud? Ei lähe läbi.   Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Icon_minitimePüh Okt 09, 2011 4:50 pm

"Ma juba märkasin seda." lausus Weva, pead kallutades. "Ja ma siis ei vääri seda?" küsis ta mehe viimase lause peale.
Tagasi üles Go down
Damien Alex Grand

Damien Alex Grand


Male Postituste arv : 388
Liitumis kuupäev : 08/10/2011

Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud? Ei lähe läbi.   Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Icon_minitimePüh Okt 09, 2011 4:55 pm

,,Mitte et ei vääriks," vastas Damien. ,,Lihtsalt nii lõdva püksikummiga tüdrukutele ei tohigi kätte anda, kui just igav ei ole."
Tagasi üles Go down
Weva Luciano

Weva Luciano


Female Postituste arv : 144
Liitumis kuupäev : 08/10/2011

Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud? Ei lähe läbi.   Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Icon_minitimePüh Okt 09, 2011 4:57 pm

"Ah, et lõdva püksi kummiga?" küsis Weva, kulm kortsus. "Aga, mis siis, kui ma ei oleks "lõdva püksi kummiga"?" küsis ta siis, kasutades mehe enda väljendit.
Tagasi üles Go down
Damien Alex Grand

Damien Alex Grand


Male Postituste arv : 388
Liitumis kuupäev : 08/10/2011

Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud? Ei lähe läbi.   Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Icon_minitimePüh Okt 09, 2011 5:08 pm

,,Siis oleks ehk teine asi," vastas Damien. ,,Võib-olla võtaksin su siis isegi naiseks."
Tagasi üles Go down
Weva Luciano

Weva Luciano


Female Postituste arv : 144
Liitumis kuupäev : 08/10/2011

Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud? Ei lähe läbi.   Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Icon_minitimePüh Okt 09, 2011 5:14 pm

"Siis, ma peaks oma loomust muutma hakkama." arvas Weva pead kallutades. Seda ta siiski teha ei kavatsenud. Oli ta kes oli, aga teisiti elada ta ka ei osanud.
Tagasi üles Go down
Damien Alex Grand

Damien Alex Grand


Male Postituste arv : 388
Liitumis kuupäev : 08/10/2011

Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud? Ei lähe läbi.   Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Icon_minitimePüh Okt 09, 2011 5:22 pm

Damien ei lootnudki, et Weva teda tahab, kuid hea oli tüdrukule igast mula ajada. ,,Selge siis," ütles Damien. ,,Nagunii leiad parema. Ja kindlasti on sinust ilusamaid tüdrukuid ka."
Tagasi üles Go down
Weva Luciano

Weva Luciano


Female Postituste arv : 144
Liitumis kuupäev : 08/10/2011

Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud? Ei lähe läbi.   Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Icon_minitimePüh Okt 09, 2011 5:28 pm

"Ma võin seda viimast võta kui solvangut." arvas Weva näolt siiski kustumata naeratus. Jah, ta võis seda viimast vabalt solvanguna võtta, kuid seda ta päriskindlasti ei kavatsenud teha.
Tagasi üles Go down
Hope E. Maddison

Hope E. Maddison


Female Postituste arv : 407
Liitumis kuupäev : 30/08/2011

Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud? Ei lähe läbi.   Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Icon_minitimePüh Okt 09, 2011 5:29 pm

OT: Vasta kööki ja keldrisse kaa!!
Tagasi üles Go down
Damien Alex Grand

Damien Alex Grand


Male Postituste arv : 388
Liitumis kuupäev : 08/10/2011

Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud? Ei lähe läbi.   Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Icon_minitimePüh Okt 09, 2011 5:32 pm

,,Ja mina ütlen sulle vaid seda, et olen otsekohene," lausus Damien.
Tagasi üles Go down
Hope E. Maddison

Hope E. Maddison


Female Postituste arv : 407
Liitumis kuupäev : 30/08/2011

Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud? Ei lähe läbi.   Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Icon_minitimePüh Okt 09, 2011 5:35 pm

Hope muigas ja kallistas puumat rõõmsalt edasi.
Tagasi üles Go down
Damien Alex Grand

Damien Alex Grand


Male Postituste arv : 388
Liitumis kuupäev : 08/10/2011

Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud? Ei lähe läbi.   Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Icon_minitimePüh Okt 09, 2011 5:36 pm

OT: Puuma oli teises tornis
Tagasi üles Go down
Hope E. Maddison

Hope E. Maddison


Female Postituste arv : 407
Liitumis kuupäev : 30/08/2011

Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud? Ei lähe läbi.   Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Icon_minitimePüh Okt 09, 2011 5:40 pm

OT: Jahm ma segane xD
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud? Ei lähe läbi.   Keelatud? Ei lähe läbi. - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Keelatud? Ei lähe läbi.
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Saatuse poolt hüljatud :: Tornid :: Põhjatorn-
Hüppa: